Hakkımızda

Davetten Davete

Çabuk değişen moda trendlerine ve hızlı tüketimin üzerine bir de sosyal medyanın hayatımızda artan yerinin eklenmesi ile giyim ürünlerinin ömrü yadsınamayacak derecede kısaldı. Hem trendleri yakalama arzusu hem de bu hızlı moda tüketimi birçok kadını davetlerin yanı sıra günlük hayatta da bir giydiğini ikinci kez giymemeye itmeye başladı.

Bu hızlı tüketim durumunun maddi götürüsünün yanında hiçbirimizin göz ardı edemeyeceği çevre ve doğa gerçeği için hepimizin biraz yavaşlamasının gerektiğini fark ettiğimiz noktada Avrupa ve Amerika’da oldukça yaygın olan giyim kiralama sektörünün ülkemizde de yaygınlaştırmak ve kısa süreli ihtiyaç veya isteklerimiz için satın alma yerine kiralamanın tercih edilmesi için DavettenDavete’yi hayata geçirdik.

DavettenDavete’de yerli ve yabancı en iyi tasarımcıların birçok ürününe kolaylıkla ve cüzdan dostu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tek bir kez kullanmak için tasarım ürünlere yüksek meblağlar ödemek yerine ürünleri kiralayarak maddi olarak tasarruf etmenin yanı sıra önem verdiğimiz sürdürülebilirliğe de destek sağlamış olacaksınız. Ayrıca DavettenDavete’de, paylaştıkça çoğalmanın gücüne inanan vizyonumuz doğrultusunda yaptığınız her kiralamanın %5’i sokak hayvanlarına sizin adınıza bağışlanmaktadır.

Gardrobunuzu kalabalıklaştırmadan, stilinizi en iyi şekilde yansıtmak ve katıldığınız davette tüm gözlerin üzerinizde olduğunu hissetmek için, tarzınıza en uygun parçaları gelin beraber Ataşehir showroomumuzda ya da www.davettendavete.com’da seçelim.